Son Haberler

SEOzone 2015 Başlıyor!

Kodburada olarak takip ettiğimiz sektörlerde yapılan konferanslar ve etkinlikleri paylaşmaya özen gösteriyoruz. Bu yıl da SEO konusunda etkin çalışmaları bulunan SEOzeo tarafından 3. kez düzenlenecek olan SEOzone 2015, 27 ve 29 Kasım tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de başlıyor. SEOzone etkinliği süresince 16 üzerinde yabancı konuşmacı ve 600’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanı bir araya geliyor.

Dünyanın En Ünlü SEO Uzmanları Burada

Üç gün sürecek olan SEOzone etkinliği boyunca dünyaca ünlü lider markalarla çalışmış olan SEO uzmanları bir araya geliyor. Bu isimlerden bazıları şöyle;

Onpage.org’un kurucusu ve dünya SEO komünitesinin ünlü ismi Marcus Tandler arama motorlarının geleceği hakkında konuşacak. SEO ile ilgili ürettiği teknik çözümlerle ün salan DeepCrawl’ın yönetici direktörü Mark Thomas, aksiyona dönüşebilen SEO stratejilerinden bahsedecek. SEO başarı ölçümlemesinde uzman olan SEOmonitör’ün kurucusu Cosmin Negrescu, SEO trafik datalarını ölçümleme teknikleri hakkında konuşacak.

İki gün sürecek olan SEOzone ve Contentzone Oturumları

SEOzone, 27 Kasım Cuma sabahı 9.30’da SEOzeo kurucusu Yiğit Konur’un açılış konuşması ile başlayacak. Oturum açıldıktan sonra ise sırayla; Marcus Tandler, Mark Thomas, Richard Millington, Yiğit Konur, Judith Lewis, Marcus Tober ve Cosmin Negrescu konuşmalar yapacak.

28 Kasım Cumartesi sabahı ise, Türkiye’de bir ilk olacak uluslararası içerik pazarlama konferansı Contentzone oturumunu icerik.com kurucusu Tuğçe Seven başlatacak. Oturumun devamında söz alacak olan dünyaca ünlü isimlerden bazıları;

Dünyada önemli bir yere sahip olan pazarlama platformu Hubspot’un pazarlama uzmanı Anum Hussain içerik pazarlaması hakkında bilgi verecek. Distilled Dijital Pazarlama Ajansı’nın içerik strateji ekibi yöneticisi Hannah Smith SEO için en doğru olan stratejilere yer verecek. Link inşası konusunda uzman olan Judith Lewis, link inşası ile ilgili bilgilerini aktaracak. Ayrıca, icerik.com kurucusu Tuğçe Seven ile yemek.com ürün müdürü Batuhan Apaydın içerik pazarlaması ile ilgili konuşmalar yapacaklar.

29 Kasım Workshop Günü

Son gün ise, workshoplarla deneyim kazandıracak olan isimlerden bazıları;

DeepCrawl’ın EMEA pazar sorumlusu Tristan Pirouz aksiyona dayalı bir sunum yapacak. SEMrush’ın müşteri başarısı departmanının yöneticisi Elizaveta Lavrienko, etkin Pazar ölçümlemesi ve rakip analizi ile ilgili bir sunum yapacak. Uluslararası markaların SEO danışmanı Alec Bertram, İngilizce harici yapılan pazarlardaki anahtar kelime analizleri hakkında sunumuyla katılacak.

Bu üç günlük etkinliğin biletlerine seozeo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Biletler; SEOzone etkinliği, SEOzone Etkinliği – Contentzone Etklinliği ve SEOzone Etkinliği – Contentzone Etkinliği – Workshoplar olarak üç farklı alternatifle sunuluyor.